Deze week hebben de kleuters gekozen voor het thema Sinterklaas. We zijn heel druk in de weer geweest. We kregen een brief van zwarte piet en moesten op zoek gaan naar een cadeau. Het was een fopcadeau! Er zat geen speelgoed in, maar leuke wiskunde spelletjes! We maakten mooie tekeningen en knipten vlaggetjes uit, deze dienen om onze zaal te versieren! Een pietenmuts mocht niet ontbreken, om deze te versieren hebben we de letter “P” van Piet geschreven! We hebben nog heel veel werk voordat Sinterklaas en zwarte piet op bezoek komen!
Maar tussen het vele werken door, kwamen de kinderen van juf Nele en meester Thomas een mooi ontspannend verhaaltje voorlezen! Later deze week gaan we op zoek naar de letters van Sinterklaas en zwarte piet. Hierbij enkele foto’s.

Volgende week maandag 5 december komt Sinterklaas naar onze school. Mama’s en papa’s zijn bij deze ook uitgenodigd om naar het kleuterforum te komen kijken.

Groetjes juf Taïna