Deze week werkten we voor het laatst rond de hulpdiensten, met in bijzonder ‘de ziekenwagen’. Op maandag bekeken we een filmpje op het grote scherm om te weten te komen wanneer we de ziekenwagen mogen bellen. Daarna bekeken we ook de EHBO-koffer van de school en onze speelgoedtas. Deze laatste wordt in de hoekenwerking gebruikt, om elkaar te ‘verzorgen’ en ook om de knuffelberen te verzorgen. In de knutselhoek maakten we een ziekenwagen met vormen en lijm. De vormen moesten we eerst zoeken en via de opdrachtenkaart weten we precies hoeveel stukjes we van alles nodig hebben. Daar we vorige week het heel leuk vonden om de politie of de brandweer te spelen, speelden we nu ook kleine toneelstukjes rond de ziekenwagen. Op dinsdag kwam er een echte ziekenwagen naar onze school en dat vonden we superleuk! We leerden ook een nieuwe letter aan, de letter ‘H’ van hulpdiensten. Die we opnieuw gingen zoeken op een werkblaadje en daarna een kleurblad ervan mochten maken.

We sluiten onze week af met enkele ritjes op de draaimolen… hiervan volgen de foto’s nog!

prettig weekend!