Deze week werkten we nog enkele diertjes van het bos af. Maar deze diertjes passen ook wel een beetje in de halloweensfeer… De kriebelende spin, de mier die altijd met superveel vriendjes passeert en de vleermuis die graag ondersteboven hangt in de boom.
In de knutselhoek maakten we een spookje of een pompoen, we gebruikten hiervoor fluo-verf. Het ene blad met de fguur erop werd bestempeld en voor het tweede blad mochten we een verfrol gebruiken. Daarna moesten we ook onze tekening uitknippen en konden we ons figuurtje opvullen. Met een lusje aan de bovenkant kunnen we dit als versiering uithangen.
We werkten ook verder aan de koala-testen. Deze week bleven we niet in de klas; maar gingen we in een stille ruimte boven werken. We mochten in groepjes van 4 kapoenen mee en moesten goed luisteren naar de verhaaltjes om daarSZA²na de bijpassende prent aan te duiden op de computer. Sommige kapoenen moesten ook iets tekenen en anderen iets kleuren. De testjes zijn allemaal afgewerkt! Dat betekent dat we na de vakantie weer onze gewone klaswerking kunnen aanvangen!
De laatste dag voor de vakantie is er natuurlijk ons kindvriendelijk halloweenfeest, waarbij we met zijn allen verkleed naar school mochten komen. We hadden enkele opdrachten te doorstaan om aan de toverspreuk te komen. We moesten een muzikale opdracht correct uitvoeren, durven luisteren naar een griezelverhaaltje, een heus bewegingsparcours doorstaan en enkele spookjes zoeken. Bij iedere opdracht kregen we een deel van de speuk. Als we alles klaar hadden, konden we eindelijk de spreuk zeggen en kon ons halloweendansfeest met superlekker dessertbuffet starten!
Bij het ter perse gaan van dit blogfragment, hadden we het feest nog niet gehad. Maar geen zorgen, de foto’s volgen nog!
Fijne herfstvakantie en tot maandag 9 november!

