Maandag was een spannende dag, want Sinterklaas kwam op bezoek in onze school! Maar eerst begonnen we ‘s morgens met kleine kringgesprekjes over ons voorbije weekend, waarbij we ook onze gevoelens duidelijk maakten. Over de middag kwam plots piet op de speelplaats, maar waar was Sinterklaas? Die was verloren gelopen!!! Gelukkig hoorde hij ons zingen en zo kon hij toch nog de weg vinden… We vergezelden hem naar de eetzaal, samen met de mama’s en de papa’s. Daar maakten we een superleuk feest en kregen we allemaal te horen dat we flink onze best doen. We kregen ook elk een zakje vol lekkers en net voordat ze afscheid namen van ons kregen we nog twee leuke gezelschapsspelletjes voor in onze klas. Die hebben we uiteraard al uitgeprobeerd en we vinden ze top! We hebben ook terug een lettergrepenspel gespeeld en daarna gingen we de lettergrepen stempelen. In de zaal speelden we een spelletje met woorden/prenten die te maken hebben met Sinterklaas. We liepen rond met ons kaartje, zonder dit te tonen aan de rest. Maar op het afgesproken signaal moesten we een vriendje zoeken en vertellen wat er op de kaart stond. Daarna wisselden we van kaart en liepen we opnieuw rond. Zo hielpen we aan elkaar de woorden goed te onthouden. Op donderdag gingen we voor het zwemmen terug werken als mooimakers van ons schooldomein! En in de namiddag namen we afscheid van het thema sint en verwelkomden we het nieuwe thema: kerst en nieuw…